Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 • Flip , Portfolio

  Potęgowska flip

  Mieszkanie o łącznej powierzchni 55m2 zlokalizowane jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Budynek wybudowany w latach 2013.r. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych bardzo ustawnych pokoi (13,6 m2 ,10,3m2 ) gustownie i elegancko wykończonej łazienki (3,1m2) wyposażonej w wannę z funkcją prysznica,  kuchni  połączonej z salonem (19,6m2) z funkcjonalną zabudową kuchenną w pełni wyposażoną, przedpokoju (7,1m2) w którym znajduje się siedzisko z szufladami.
  Mieszkanie posiada balkon (ok. 5m2).
  Budynek posiada windę.

  Do mieszkania przynależy:
  1. piwnica (1,51m2).
  2. miejsce postojowe w …

 • Flip , Portfolio

  Morska – industrialny loft

  Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane 10 minut od samego centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje: salon wraz z aneksem kuchennym oraz jeden mogący posłużyć nowym nabywcą jako sypialnia lub pokój dziecięcy. Całości dopełnia gotowa do użytkowania łazienka i kuchnia.

   

  WYKONANE PODCZAS REMONTU

   

  – w całym mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna,

  – łazienka (kafle podłogowe ściągane na zamówienie, farba Flugger, sufit …

 • Flip , Portfolio

  Chylońska flip

  Mieszkanie o powierzchni 43 m2 oddane świeżo po generalnym remoncie, świetnie nadaje się do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. Zlokalizowane jest na parterze czteropiętrowego  budynku z 1980 r. w dzielnicy Chylonia w Gdyni.

  W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny, pokój, łazienka, oddzielna kuchnia, przedpokój, piwnica.

  W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje elektryczne oraz sanitarne, zastosowano m.in.: trwałe i ładne panele Krono …